Zapraszamy na korty

oraz do sali

FITNESS

O Klubie

Udało nam się stworzyć klub dla wszystkich tych, którzy cenią sobie aktywny i zdrowy tryb życia. Ekskluzywne miejsce w którym pielęgnuje się zasady fair play, kulturę osobistą i dobrą zabawę.

Szukając odpowiedniego miejsca dla naszego klubu, skupialiśmy się głównie na znalezieniu budynku o wyjątkowej geometrii z odpowiednią wysokością.

Po wielu miesiącach żmudnych poszukiwań, w lutym 2010 r. rozpoczęliśmy adaptację jedynej spełniającej nasze oczekiwania hali w regionie. Oprócz wyjątkowego układu, klub posiada doskonałą lokalizację oraz parking na kilkadziesiąt samochodów zapewniając tym samym komfort dojazdu i brak frustracji przy parkowaniu.

Hala urzekła nas także swoją historią, bowiem w czasach poprzedniego ustroju raczyli się w niej partyjni działacze, organizując w niej imprezy okolicznościowe takie jak Święto Pracy, Święto Polski Ludowej czy hucznie obchodzony Dzień Kobiet. W latach 90 w budynku mieściła się kultowa dyskoteka „Absolut”, doskonale znana pokoleniu obecnych 30-latków.

Obecnie, po adaptacji hala przekształciła się w ekskluzywny klub PROFI SQUASH posiadający na 600m2 m.in. cztery pełnowymiarowe korty do squasha zbudowane w systemie SquashBall. W naszych których ściana przednia wygłuszana jest specjalnie dobranym sypkim kruszywem dzięki czemu korty należą do jednych z najcichszych na rynku, natomiast podłoga wykonana z drewna hewea, oparta na amortyzującej konstrukcji legarowej, zapewnia doskonałą przyczepność oraz minimalizuje możliwość odniesienia kontuzji. Korty spełniają wymogi Polskiej Federacji Squasha i pozwalają na organizację turniejów i innych imprez pod patronatem tejże Federacji.

Dodatkowo w PROFI SQUASH znajdują się: zapewniający komfortowy wypoczynek klimatyczny CHILOUT ROOM, przestronne szatnie i nowoczesne łazienki, dogodnie umiejscowioną recepcję oraz PROFI SHOP dający możliwość zakupu i testowania sprzętu sportowego wiodących światowych marek. W Klubie znajduję się również 80 metrowa sala fitness umiejscowiona na antresoli która w czasie turniejów squashowych pełni rolę „tarasu widokowego”

PROFI SQUASH został stworzony dla ludzi – zarówno tych traktujących squasha „zawodowo” (osoby chcące się rozwijać poprzez treningi, grające regularnie w lidze i turniejach) jak i tych grających rekreacyjnie od czasu do czasu.

Mamy nadzieję, że naszą pasją uda nam się zarazić również tych, którzy jeszcze w squasha nie grali a chcieliby spróbować.

Najwięksi i najlepsi w Zagłębiu!

Sprawdź nas sam i pomóż nam wyznaczać standardy

Plugin by:aAM